fbpx

Žvakės masažo kabinete. Ko bijoti?

Published by Karolina on

Su kuo jums asocijuojasi jauki aplinka? Asmeniškai man su žvakėmis, nes jos patalpai suteikia daug jaukumo, minkštumo, akimirksniu nuteikia atpalaiduojančiai. Dėl tų pačių priežasčių turbūt būtų sunku rasti masažo kabinetą, kuriame nebūtų žvakių.

Tačiau ar atkreipėte dėmesį, kokios žvakės dega masažo salonuose? Kodėl apie tai užsiminiau? Todėl, kad degdamos parafino žvakės į aplinką išskiria visa puokštę kancerogeninių medžiagų (formaldehidus, benzaną, tolueną, acetildehidą, akroleiną, kt.). Parafino žvakėse yra daug toksinų, kurie išsiskiria deginant dyzeliną, nenuostabu, nes parafinai taip pat gaminami iš naftos. Be to, neretai tokios žvakės būna stipriai aromatizuotos, o tai dar didesnė blogybė sveikatos atžvilgiu, kadangi dažnai deginant parafinines žvakes gali atsirasti tokių problemų kaip astmos pasunkėjimas, į alergiją panašūs simptomai ar kvėpavimo takų dirginimas.

Masažo kabinete dažnai praleidžiate valandą ir daugiau, neretai kelis kartus per savaitę. Nors daugumoje masažo salonų yra puikios vėdinimo sąlygos, tačiau sveikatos sumetimais parafininių žvakių būtų geriau visiškai išvengti. Tiesa, nors ne visuose salonuose rasite parafininų žvakių, tai nereiškia, kad tokiose vietose jų nenaudoja. Iš savo asmeninės patirties žinau, kad tokių blogybių galima rasti ne viename ar ne dvejuose

Žinoma, atėję masažui nepulsite skaityti patalpoje esančių žvakių sudedamųjų dalių, tačiau galite paklausti masažuotojo, iš ko pagamintos žvakės dega jo kabinete. Kartais galima įtarti, kad žvakės sintetinės vien iš labai stipraus jų kvapo arba degimo vietoje aprūkusių sienų bei lubų. Jei paaiškėtų, kad tai naftos produktas, galite maloniai paprašyti jas užgesinti ir prieš masažą pakartotinai išvėdinti patalpą.

Didžiuojamės, jog savo Moon Therapy sveikatinimo studijos veikloje naudojame tik natūralias augalinio vaško arba kombinuotas augalinio ir bičių vaško žvakes, kurias dažniausiai liejame patys savo rankomis. Pas mus galite jaustis saugūs, nes kiekvienu klientu rūpinamės kaip pačiu savimi.

Geros savijautos Jums,
su meile Moon Therapy 🙂


Karolina

Esu klasikinio, gydomojo bei meridianinio masažo praktikė, natūralių dalykų ir sveikatinimo propaguotoja, ieškotoja ir atradėja.

0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *