fbpx

7 iš 10 klysta registruodamiesi atpalaiduojančiam masažui

Published by Karolina on

Ar tikrai jums reikalingas atpalaiduojantis masažas? Klausiame neatsitiktinai.

Dažnai atpalaiduojančiam masažui užsirašę klientai atvykę sako, kad nori masažo, kuris pagerintų problemines kūno vietas, pavyzdžiui, sumažintų įtampą pečių srityje ar juosmenyje ir t.t. Taigi mūsų patirtis byloja, kad 7 atvejais iš 10 žmogui reikalingas ne atpalaiduojantis, o klasikinis masažas.

Kol abi minėtos masažo rūšys padeda atsipalaiduoti, mažina stresą, gerina kraujotaką, limfotaką, praskaidrina nuotaiką ir teikia visą galybę kitų privalumų, tačiau jos turi ir žymių skirtumų.

Vibracinis masažo judesys. Nuotr. iš interneto

Atpalaiduojantis masažas pasižymi tuo, kad yra atliekamas lėtais, plačiais judesiais, kurie kombinuojami su tempimo judesiais. Nors abu masažai gali būti atliekami visam kūnui ar specifinėms jo vietoms, klasikinis kūno masažas išsiskiria savo tikslingumu esant raumenų ir sąnarių sąstingiui, turint stuburo ir sąnarių problemų, nervų sistemos sutrikimų bei įvairių kitų organizmo sistemų sutrikimų. Pastarasis masažas rekomenduotinas sėdimą darbą dirbantiems žmonėms.

Jei žmogus užsirašė atpalaiduojančiam masažui, o jam atėjus paaiškėja, kad jis pageidauja klasikinio, iš dalies problemos kaip ir nėra, nes į kiekvieną klientą ir jo poreikius žiūrime individualiai ir paprastai atliekame tokį masažą, kurio jam labiausiai tądien reikia. Tačiau viskas ne taip paprasta. Kol mes savo studijoje taikome apmokėjimo politiką už klientui skirtą laiką, o ne už masažo rūšį, kituose salonuose masažo kaina priklauso būtent nuo jo rūšies. Taip yra todėl, kad atpalaiduojančio masažo atlikimas reikalauja šiek tiek mažiau masažuotojo jėgų. Be to, tai turi įtakos ir masažuotojo optimalios dienotvarkės sudarymui.

Taigi jei ir jūs ruošiatės į masažą su tikslu palengvinti kilusią problemą, tuomet jums greičiausiai reikalingas klasikinis – gydomasis masažas. Jei tiesiog norite atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius, tuomet jūsų paslaugoms atpalaiduojantis masažas. Primename, kad masažai itin rekomenduojami profilaktiškai, nes gali padėti išvengti problemų ateityje. Nelaukite, kol užklups problemos, pasirūpinkite savimi šiandien.

Malonaus masažo!
Su meile Moon Therapy 🙂


Karolina

Esu klasikinio, gydomojo bei meridianinio masažo praktikė, natūralių dalykų ir sveikatinimo propaguotoja, ieškotoja ir atradėja.

0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *