fbpx

Apie mus

Moon Therapy – tai holistinė sveikatinimo studija, kurioje susipina įvairios masažo technikos, praturtintos augalinių priemonių galia, meditacijų elementais ir kitais sveikatinančiais priedais.

Aš, Karolina, Moon Therapy studijos įkūrėja, myliu savo dabartinę veiklą – masažus, meditacijas… Jau pirmą kartą masažo būdu prisilietusi prie žmogaus supratau, kad šiandien – tai mano kelias, kuriame kiekvienas žingsnis turi prasmę.

Šiame kelyje nuolat ieškau ir mokausi, atrandu ir dalinuosi. Nepaliauju stebėtis masažo, augalų ir meditacijų sinergijos nauda žmogui. Kviečiu ir jus tai patirti.

Kiekvieną klientą priimu kaip artimąjį, stengiuosi išgirsti, suprasti, padėti. Siekiu, kad kiekvienas atėjęs masažui pasijaustų kaip namuose, kuriuose nėra vietos teisimui – tik supratimas ir atgaiva kūnui bei sielai.

„Mėnulis nekovoja. Jis nieko nepuola. Jis nesijaudina. Jis nebando sužlugdyti kitų. Jis laikosi savo kurso, bet pagal savo pobūdį švelniai įtakoja kitus. Kuris kitas kūnas gali pastumti ištisą vandenyną nuo kranto iki kranto? Mėnulis ištikimas savo prigimčiai, jo galia niekada nemenksta.“

Ming Dao Deng