fbpx

Vonia su jūros druska

Published by Karolina on

Mūsų kūnai nusipelnė būti palepinti, todėl visus kviečiu bent kartą per savaitę skirti valandėlę sau ir gauti sveikatos iš vandens (lot. sanitas per aqua).

Bene greičiausiai paruošiama ir labai efektinga vonia yra su jūros druska. Ji stebuklingai veikia kūną, odą ir plaukus. Tokia druska prisotinta vonia žinoma dar nuo Antikos laikų, mat grožio etalonu laikoma Kleopatra buvo prisiekusi tokios vonios mėgėja.

Vonia su jūros druska. Moon Therapy patarimai

Nors skamba stebuklingai, vis gi tai ne magija, o mokslas. Jūros druska nėra paprasta stalo druska. Joje gausu įvairiausių vitaminų ir mineralų, kurių mums reikia, kad mūsų odos ląstelės būtų tinkamai pamaitintos. Tačiau šie mineralai veikia ne tik odą – jie turi teigiamą įtaką raumenų skausmo malšinimui ir randų gijimui. Be to, gerina kraujo cirkuliaciją, stiprina ląstelių membraną, padeda sumažinti sąnarių sustingimą, Teigiama, jog vonia su jūros druska gali nuimti ar bent sumažinti galvos skausmą.

Kol paprasta stalo druska gali dehidratuoti, jūros druska, pilna magnio, kalcio, cinko ir kalio, padeda stiprinti apsaugines odos funkcijas, turi įtakos geresniam drėkinimui ir palaiko vandens balansą odoje.

Norite išmėginti vonią su jūros druska? Viskas, ko jums reikia, tai –½ kg stambios jūros druskos suberti į vonią po tekančiu vandeniu. Geresniems rezultatams ir maloniam kvapui pasiekti druską galite „paskaninti“ džiovintomis žolelėmis arba rožių žiedlapiais. Kaip ir bet kuriai kitai voniai, vanduo neturėtų būti per daug karštas, kad organizmas nepatirtų streso ir neužsivertų odos poros. Tokioje vonioje rekomenduojama mirkti ne trumpiau 20 minučių.

Jei po vonios su jūros drusko kils noras palepinti savo odą nerafinuotu augaliniu aliejumi arba mėgiamu kremu ar losjonu, taip ir padarykite. Jūsų kūnas jums padėkos!

Sėkmės kūno lepinimo kelionėje,
su meile Moon Therapy 🙂


Karolina

Esu klasikinio, gydomojo bei meridianinio masažo praktikė, natūralių dalykų ir sveikatinimo propaguotoja, ieškotoja ir atradėja.

0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *