fbpx

Įkvepiančios žolelių arbatos voniai receptas

Published by Karolina on

Priblėso seksualumas? Neturite nuotaikos? Siūlau pasimėgauti aromatinga vonia, kuri atpalaiduos, įkvėps, įgalins, apgaubs nematoma jausmingumo skraiste ir leis pasijausti seksualesnėms, be to, odai suteiks fantastišką švytėjimą.

Žolelių arbatos voniai receptas

  • levandų žiedai
  • damianos lapai
  • dygminai
  • chrizantemų žiedai (naudoju kalnų chrizantemas)
  • rožių žiedai (galima keisti žiedlapiais)
  • šafranas (jei turite ir negailite).

Jei turite, mišinį galite drąsiai papildyti saulėgrąžų žiedlapiais

Nuotaiką keliančių žolelių mišinys

Kol levandų žiedai nuramina mintis, atpalaiduoja raumenis ir pakelia nuotaiką, damianos lapai atpalaiduoja protą, padeda pasijusti jausmingesnėms. Chrizantemų ir dygminų duetas odai  suteikia sveiko švytėjimo ir sulėtina senėjimo procesus. Moteriškumo simboliu laikomų rožių žiedai įžiebia seksualumo kibirkštis, žiupsnis afrodiziako – šafrano pakylėja ir sustiprina jūsų grožį.

Po 2-3 šaukštus žolelių užpilkite 1 l verdančio vandens ir palikite mažiausiai 20 min., kad gerai pritrauktų. Arbatą nusunkite ir supilkite į ne aukštesnės nei 38 C° temperatūros vonios vandenį.

Žolelių vonia rekomenduojame mėgautis apie 20 min. Telefoną būtinai palikite už vonios durų, nebent planuojate mėgautis švelniais muzikos garsais. Po vonios neskubėkite ir pasimėgaukite puodeliu gardžios arbatos.

Mano patirtis byloja, kad sugalvojus pasimėgauti žolelių arbatos vonia neretai pritrūkstu kantrybės laukti, kol vonios arbata bus paruošta. Jei ir jūs nepasižymite kantrybe, pasinaudokite mano triuku: kol laukiate vonios arbatos, atšviežinkite savo kūno bei veido odą šveitikliu. Po tokio odos paruošimo žolelių arbatos vonios rezultatai džiugins dar labiau.


Karolina

Esu klasikinio, gydomojo bei meridianinio masažo praktikė, natūralių dalykų ir sveikatinimo propaguotoja, ieškotoja ir atradėja.

0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *