fbpx

Ką ir kodėl sakyti masažo metu

Published by Karolina on

Viename masažuotojų forume užvirė labai įdomi diskusija apie tai, jog daug moterų masažo metu nedrįsta pasakyti, jog norėtų silpnesnio ar stipresnio spaudimo ir tik dėl to bereikalingai „nurašo“ masažuotoją. Žinoma, atrasti širdžiai ir kūnui mielą profesionalą būtina, tačiau nemažai atvejų viena pastaba pataisytų padėtį ir nebereikėtų gaišti laiko kito specialisto paieškoms.

Mes, „puikiai“ išauklėtos moterys, arba kartais pritrūkstame drąsos pasakyti, kad norime kitokių pojūčių, arba bijome įžeisti specialistą. Prisipažinsiu, jog kol nebuvau atsidūrusi masažuotojų barikadų pusėje, buvau viena tų klienčių, kurios masažo metu bijo net kvėpuoti, ką jau kalbėti apie kažkokias pastabas apie netenkinančius dalykus.

Tapusi masažuotoja supratau, kad viskas yra atvirkščiai ir masažo specialistai labai vertina savo klientų pastabas, nes puikus masažas – tai ne solinis masažuotojo pasirodymas, bet masažuotojo ir jo kliento bendradarbiavimo rezultatas. Nors masažuotojas prieš kiekvieną procedūrą įvertina savo kliento audinių būklę ir kitus svarbius niuansus, tačiau žmogus – sudėtingas vienetinis kūrinys su nepakartojamomis savybėmis ir neįkainojama patirtimi. Taip, masažuotojai padaro taip, kad pasijaustumėte geriau, tačiau mes ne telepatai, todėl minčių neskaitome, bent jau kol kas J Dėl šios priežasties abiems pusėms naudingas kliento nuomonės ir norų išsakymas pasirinktam specialistui.


Tiesa, yra atvejų, kuomet net ir paprašius stipresnio ar silpnesnio spaudimo, masažuotojas negalės 100 procentų patenkinti jūsų norų. Tai gali būti todėl, jog pas šį masažo specialistą apsilankėte pirmą kartą arba masažą paskutinį kartą turėjote labai seniai. Priežasčių daugybė ir prireikus masažuotojas jums pateiks savo argumentuotą nuomonę.

Oj tas mūsų, moterų, kuklumas ir baimė įžeisti.

Kada kalbėti? Atsakymas paprastas – čia ir dabar, kai tik pajaučiate diskomfortą arba manote, kad gali būti geriau. Šis patarimas galioja ne tik kalbant apie masažo stiprumą. Pasidalinti patirtimi nedelsiant reikėtų ir tuomet, jei procedūros metu jaučiatės nepatogiai, jums šalta, prireikia servetėlės, o gal tiesiog erzina skambanti muzika ar naudojamų priemonių kvapas.

Masažas yra ta patirtis, iš kurios reikia pasiimti viską, kas geriausia, todėl masažo kabinete kviečiu drąsiai kalbėtis su pasirinktu masažuotoju.

Dalinkimės patirtimi,
su meile Moon therapy 🙂


Karolina

Esu klasikinio, gydomojo bei meridianinio masažo praktikė, natūralių dalykų ir sveikatinimo propaguotoja, ieškotoja ir atradėja.

0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *