fbpx

Ko tikėtis masažo metu

Published by Karolina on

Neseniai supažindinome su patarimais, padėsiančiais pasiruošti masažui ir taip sulaukti geresnio rezultato. Dabar, kai jau žinai kaip tinkamai pasiruošti masažui, tikriausiai įdomu, ko tikėtis masažo metu.

  1. PAPRAŠYS NUSIRENGTI

Masažuotojas išeis iš kabineto, suteikdamas privatumą, kad galėtum nusirengti. Prieš atliekant viso kūno masažą galite būti paprašytas pakeisti savo kelnaites į vienkartines (taip daroma nenorint aliejumi ar kita masažo priemone ištempti jūsų drabužių), tačiau niekas primygtinai nereikalaus to daryti, jei nenorite. Patogumas masažo kabinete svarbiausia. Todėl net jei atėjote tik pečių juostos masažui, prieš palendant po antklode ant masažo stalo galite nusirengti ir kelnes. Nesijaudinkite, profesionalus masažuotojas visuomet jus tinkamai pridengs rankšluosčiu ar paklode procedūros metu. Atminkite, rengiantis nebūtina skubėti, galite užtrukti tiek, kiek jums reikia (skubėti ir įsitempti – nėra tinkamas pasirinkimas).

moontherapy.lt

2. MIEGAS

Vienas didžiausių komplimentų masažuotojui – knarkimo garsas masažo metu. Masažuojant kūnas atsipalaiduoja, protas nurimsta, tad neretai kyla noras užsnūsti. Nesijaudinkite ir snauskite! Tai jūsų laikas, be to, masažuotojas jausis pamalonintas žinodamas, kad padėjo jums atsipalaiduoti.

3. SUGRĮŽIMAS

Masažo metu išsiskiria endorfinai, kurių dėka greičiausiai jausiesi pakylėtai, atsipalaidavusi ir energinga tuo pačiu metu. Tai nuostabus jausmas! Gera žinia, kad šie endorfinai turi gydomųjų savybių, be to, pastebėta, kad reguliariai gaunant masažą jų daugėja. Taigi kuo dažniau tu gerai jausiesi, tuo greičiau tavo kūnas reaguos ir sparčiau pajusi palengvėjimą ir ilgiau išlaikysi pakilią nuotaiką bei gerą savijautą.


Malonaus masažo jums!
Su meile Moon therapy 🙂


Karolina

Esu klasikinio, gydomojo bei meridianinio masažo praktikė, natūralių dalykų ir sveikatinimo propaguotoja, ieškotoja ir atradėja.

0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *