fbpx

Gydomasis masažas

Gydomasis masažas gali gydyti, atkurti ir normalizuoti pažeistas organizmo funkcijas

Gydomasis masažas atliekamas klasikinio masažo ir gydomojo masažo technikomis. Jis ne tik padeda sumažinti stresą, įtampą, pagerinti nuotaiką, bet taip pat padeda atkurti tam tikras sutrikusias organizmo funkcijas, mat gelbsti gydant tam tikras ligas, gerina kraujotakos bei limfinės sistemos darbą, suaktyvina medžiagų apykaitą, didina raumenų elastingumą, padeda juos atpalaiduoti ar tonizuoti, priklausomai nuo poreikio, gerina sąnarių, raiščių ir sausgyslių būklę, padeda norint sumažinti randus, t.t.

Gydomasis masažas gali trukti 40 min. – 60 min. – 100 min. – rinktis Jums:

  • 40 min. masažas įprastai skiriamas vienai probleminei sričiai masažuoti, pvz., nugarui, arba kaklui ir pečiams, arba kojoms ir t.t.
  • 60 min. masažas apima ne tik probleminę sritį, bet ir su ja susijusias sritis, pvz., esant nugaros skausmams rekomenduojama masažuoti ir sėdmenis, apykaklės sritį. Arba per šį laiką galime pamasažuoti nugarą ir kojas. Variacijų daugybė – viskas priklauso nuo jūsų savijautos ir norų.
  • 100 min. masažo metu masažuojamas visas kūnas, įskaitant pėdas ir galvą.

Kiekvienas masažas individualus, todėl geriausiems rezultatams pasiekti kviečiame į masažą atvykti keliomis minutėmis anksčiau, kad galėtume aptarti jūsų savijautą ir tos dienos poreikius.