Anticeliulitinis kontrastinis dušas
Nelabai malonus, bet labai naudingas. Kas? Kontrastinis dušas!
Nediskriminuoju vyrų, bet taip jau susiklostė, kad celiulitas yra moterų rykštė, todėl šį straipsnį dedikuoju visoms moterims, kurių netenkina jų odos išvaizda. Žinodama moterų kritiškumą savo išvaizdai, tokių moterų, manau, yra arti 100 proc. Aš su jumis!
Celiulitas – kelių faktorių pasekmė – susilpnėjusi kraujotaka ir limfos drenažas, kūne vykstantys lėtiniai uždegimai, susikaupę toksinai, suprastėjusi odos būklė, poodiniame sluoksnyje susikaupę riebalai bei kiti produktai, sulėtėjusi audinų regeneracija. Kontrastinis dušas tiesiogiai veikia kelis iš jų – paskatina kraujotaką ir limfos tekėjimą, audiniai gauna daugiau deguonies ir mastingųjų medžiagų, kartu išlaisvinami toksinai bei kiti medžiagų apykaitos produktai.
Grožį reikia užsidirbti, puikus metodas užsidirbti lygesnę ir skaistesnę odą – kontrastinio dušo terapija.
Kontrastinis dušas – maudymosi procesas, keičiant vandens temperatūras iš karšto į šaltą. Karštas vanduo turi įtakos kraujagyslių išsiplėtimui, dėl kurio mūsų ląstelės gausiau aprūpinamos deguonimi. Šaltas vanduo kraujagysles susiaurina, taip padidėja kraujo spaudimas. Abu šie procesai turi teigiamos įtakos mūsų sveikatai, todėl karšto ir šalto vandens kombinacija duše yra nepamainoma kovoje su celiulitu, nes suaktyvina kraujotaką, be to, veikia detoksikuojančiai, kadangi suaktyvėjusi limfotaka iš ląstelių efektyviau pasiima toksinus bei kitas kūnui žalingas medžiagas, kurios su krauju nukreipiamos į šalinimo organus, kad iš ten būtų pašalintos.
Šaltas vanduo stimuliuoja noradrenalino ir norepinefrino – hormonų, kurie kritiškai būtini riebalinio audinio reguliavimo procese. Maudantis vien tik šaltame vandenyje neturės norimo efekto, kadangi palaipsniui organizmas pripranta prie šalto vandens poveikio. Tuo tarpu maudymasis vien po karštu vandeniu organizmui turi neigiamos įtakos. Taigi, geriausias sprendimas – kontrastinis dušas. Be to, ši procedūra papildomai nekainuoja, ją gali atlikti pati namuose. Norinčios išbandyti kontrastinį dušą visam kūnui, rekomenduoju paskaityti detalesnį mano straipsnį apie tai. Čia toliau pasakoju apie kontrastinį dušą, skirtą specialiai celiulito pažeistų vietų lyginimui.
Viskas, ką reikia žinoti prieš darant kontrastinį dušą:
- Darome kasdien.
- Kontrastinio dušo procedūrą darome po šiltos vonios arba dušo.
- Pradedame karštu vandeniu, baigiame šaltu (nebent būtų vakaras, tokiu atveju baigiame šiltu vandeniu).
- Pradedame nuo apačios: iš pradžių srovę nukreipiame į pėdas, po truputį kylame sėdmenų link, apliedamos kojas iš visų pusių.
- Karštu vandeniu liejame save triskart ilgiau nei po šaltu.
- Kuo vandens srovė stipresnė, tuo geriau.
- Pavyzdinė procedūros trukmė – 10 min. Tačiau vanduo taupytinas ir brangus išteklius, todėl aš vadovaujuosi taisykle – ne mažiau 5 serijų, tačiau kartu derinu papildomas celiulito mažinimo priemones.
- Po dušo negailime celiulito pažeistų vietų ir jas entuziastingai patriname rankšluosčiu.
Kontrastinis anticeliulitinis dušas – išbandyta veiksminga priemonė, veikianti ir pati viena. Efektyvesnio ir greitesnio anticeliulitinio rezultato pasieksi, jei kontrastinį dušą papildysi kūno šveitimu, kuris dar labiau suaktyvins minėtų sistemų veiklas. Gali rinktis kūno šveitimą sausu šepečiu arba šveitikliu. Čia rasi mano išbandytą, ištobulintą ir mylimą receptą natūralaus šveitiklio gamybai. Taip pat po dušo gali entuziastingai rankšluosčiu patrinti celiulito pažeistas vietas ir/arba įsimasažuoti anticeliulitine priemone. Visgi jas reikėtų rinktis kuo natūralesnes, nes nenorime, kad celiulito mažinimui įdėjusios tiek pastangų ir laiko savo organizmą užterštume papildomais toksinais.
Lygios ir skaisčios odos tau!
Su meile Moon therapy 🙂
0 Comments