fbpx

Anticeliulitinis odos šveitiklis su kava

Published by Karolina on

Celiulitas – ištikimas daugelio moterų palydovas. Esate pažįstami? Tada vien sveikas gyvenimo būdas nebepadės jo atsikratyti, reikės įdėti daugiau pastangų. Jei neturi galimybės išbandyti anticeliulitinių masažų kurso, efektyvių rezultatų gali pasiekti ir pati, tereikės šiek tiek daugiau laiko. Vienas iš būdų celiulitui mažinti – anticeliulitinis šveitiklis. Būtent tokiu receptu šiandien dalinuosi su tavimi 🙂

Anticeliulitinis odos šveitiklis su kava ypatingas tuo, kad jis valo ir lygina poodinį sluoksnį, tonizuoja, be to, nušveičia negyvas odos ląsteles, tad jį galima naudoti ne tik celiulito pažeistoms vietoms, bet ir viso kūno odai. Anticeliulitiniu vadinamas todėl, kad minėtų rezultatų pasiekia suaktyvindamas kraujo bei limfos tekėjimą, tuo tarpu kava iš audinių ištraukia skysčius.

  • ½ puodelio cukraus (smulkesnio). Jei oda labai plona ir jautri, cukrų naudoti kuo smulkesnį arba išvis nenaudoti
  • ½ puodelio maltos kavos (geriausiai tirščiai iš aparato. Jei naudojame tirščius iš užpilamu būdu paruoštos kavos, prieš gaminant šveitiklį juos reikia išdžiovinti, kitu atveju ruošti šveitiklį tik vienam kartui)
  • ½ puodelio aliejaus (alyvuogių, kokosų, migdolų, abrikosų/persikų kauliukų, kt.);
  • 15-20 lašų eterinio aliejaus (tinkamiausias greipfrutų, tačiau jį galima keisti ir kitų citrusų et. aliejumi, arba naudoti rozmarinų et. aliejų (pastarasis veikia kitaip, tačiau taip pat turi įtakos celiulito mažinimui)*.

Sumaišome ingredientus – masė turi gautis pastos konsistencijos. Jei per sausa arba per skysta, atitinkamai reikia pridėti daugiau aliejaus ar cukraus. Šią masę laikome sandariame indelyje, kol išnaudosime, bet ne ilgiau nei 2-3 mėnesius. Jei į vidų patenka vandens, tokį šveitiklį būtina sunaudoti nedelsiant, o likučius išmesti, nes šveitiklis jau po kelių dienų nebebus tinkamas naudoti.

NAUDOJIMAS

Dedame ant odos ir šveičiame norimą odos plotą sukamaisiais judesiais, palaipsniui kildamos iš apačios į viršų. Trynimą užbaigiame ties kirkšnimis. Celiulito „pažymėtoms“ vietoms skiriame ypatingą dėmesį, todėl triname išsijuosusios apie 10 min. Oda ties kirkšnimis itin plona ir jautri, todėl šioje vietoje ją tik švelniai pamasažuojame.

Svarbu! Po šveitimo ant odos lieka kavos atspalvis, todėl jei nenori ištepti rankšluosčio bei drabužių, rekomenduoju po šveitimo kruopščiai nusiprausti plaušine ar šviečiamąja pirštine, galima panaudoti ir kūno prausiklį.

Šveitiklis nusėda ir ant vonios/dušo sienelių, todėl eidama žaistis su šiuo šveitikliu, šalia vonios pasidedu kempinę ir vonios valiklį, tad po šios procedūros būnu apsivaliusi visapusiškai – ir kūną, ir vonią. Kaip jums ši idėja, a? 🙂

Didesnį anticeliulitinį efektą galima pasiekti po šio šveitiklio darant kontrastinį dušą ir gal netgi įsimasažuojant šlaunis anticeliulitine priemone. Bet kuriuo atveju, nuspręsite naudoti tik šveitiklį ar imsitės ir kitų priemonių celiulito mažinimui, nepamirškite, kad tai – jūsų kūnas, kuris vertas meilės, nepriklausomai nuo jo formos ir dydžio 🙂

GAIRĖS KONTRASTINIAM DUŠUI

Save apliejame stipria karšto vandens srove nuo apačios iki sėdmenų ar dar aukščiau, jei esi drąsi. Karštą vandenį keičiame į šaltą. Šią seką kartojame ne mažiau kaip 3-5 kartus. Kontrastinį dušą rytą baigiame šaltu vandeniu, vakare – šiltu.

Žinau, kaip norisi grožio receptus turėti po ranka, tad gali jį parsisiųsti.


Švelnios ir lygios odos jums!
Su meile Moon therapy 🙂


Karolina

Esu klasikinio, gydomojo bei meridianinio masažo praktikė, natūralių dalykų ir sveikatinimo propaguotoja, ieškotoja ir atradėja.

0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *